stan zachowania
II+
cena wywoławcza
320 PLN
440 PLN
400 PLN

POLSKA, plakieta - pamięci prof. Ludwika Hirschfelda; Popiersie Ludwika Hirschfelda w lewo, niżej sygnatura BR.ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA, w otoku PAMIĘCI PROF. LUDWIKA HIRSCHFELDA, na stronie odwrotnej przyspawane uszko; brąz, 129 mm, 222.93 g; plakieta z pracowni Braci Łopieńskich, w zielonej patynie. Wizerunek wzorowany na Minterowskim z serii Płaskorzeźby z wizerunkami znakomitości polskich wymodelowanym prawdopodobnie pod koniec 1876 roku

Stan zachowania
II+