stan zachowania
II+
cena wywoławcza
~75 EUR
~93 EUR
~93 EUR

POLSKA, plakieta - Józef Ignacy Kraszewski; Popiersie Józefa Ignacego Kraszewskiego w prawo, niżej sygnatura BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA, z lewej J.I.KRASZEWSKI., na stronie odwrotnej przyspawane uszko; brąz, 123 mm, 205.83 g; plakieta z pracowni Braci Łopieńskich w pięknej, zielonej patynie. Wizerunek wzorowany na Minterowskim z serii Płaskorzeźby z wizerunkami znakomitości polskich wymodelowanym przez Święckiego w 1860 roku, z ówczesnym wyglądem pisarza w czasie jubileuszu 25. lat pracy pisarskiej

Stan zachowania
II+