stan zachowania
I-
cena wywoławcza
400 PLN
950 PLN
500 PLN

POLSKA, plakieta z Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich we Lwowie, 1931; Orzeł, niżej stylizowany góral strzelający z łuku, niżej 1931 - LWÓW / MIĘDZYNARODOWE / ZAWODY STRZELECKIE, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik JS (Jan Szczepkowski (?)); srebro, 35.5x56 mm, 24.24 g; pięknie zachowana

Stan zachowania
I-