stan zachowania
II
cena wywoławcza
~281 EUR
~469 EUR
~352 EUR

POLSKA, pamiątkowa odznaka Żandarmerii Polowej, Kask żandarmów Królestwa Polskiego na tle czterech gorejących granatów, tworzących okrąg, niżej hełmu litera Ƶ, na stronie odwrotnej punca Ag0,950, punca Mennicy Państwowej oraz numer 227, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo punca METAL; Sawicki s. 113; srebro, 37.7 x 38.1 mm, 27.52 g; odznaka zatwiedzona 31 grudnia 1931, ładnie zachowana

Stan zachowania
II