stan zachowania
II
cena wywoławcza
1 200 PLN
2 000 PLN
1 500 PLN

POLSKA, pamiątkowa odznaka Żandarmerii Polowej, Kask żandarmów Królestwa Polskiego na tle czterech gorejących granatów, tworzących okrąg, niżej hełmu litera Ƶ, na stronie odwrotnej punca Ag0,950, punca Mennicy Państwowej oraz numer 227, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo punca METAL; Sawicki s. 113; srebro, 37.7 x 38.1 mm, 27.52 g; odznaka zatwiedzona 31 grudnia 1931, ładnie zachowana

Stan zachowania
II