stan zachowania
II
cena wywoławcza
800 PLN
1 500 PLN
1 000 PLN

POLSKA, oficerska odznaka pamiątkowa 4. Pułku Piechoty Legionów (wzór 3); Wieniec, na którym 4 -P - P - L, wewnątrz wieńca swastyka na której Orzeł w romboidalnej tarczy, na stronie odwrotnej punca srebra i immiennik WG (Wiktor Gontarczyk), odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, brak nakrętki; Sawicki s. 18; srebro, 40.9 mm, 20.84 g; odznaka zatwierdzona w 1928

Stan zachowania
II