stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~187 EUR
~375 EUR
~234 EUR

POLSKA, żołnierska odznaka pamiątkowa 50. Pułku Strzelców Kresowych im. Francesco Nullo, Krzyż z zaokrąglonymi końcami ramion, w kątach promienie, na górnym ramieniu tarcza z Orłem, na bocznych FRANCESCO - NULLO, na dolnym herb Włoch, w medalionie 50, na stronie odwrotnej nabite A.NAGALSKIiSKA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana IKRAJ.MEDALJERNIA / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16; Sawicki s. 119; tombak srebrzony, 39.4 x 39.4 mm, 16.76 mm; niewielkie zacięcie prawego ramienia, odznaka zatwierdzona 18 maja 1929

Stan zachowania
II-