stan zachowania
II
cena wywoławcza
4 800 PLN
7 000 PLN
6 000 PLN

Mikołaj II 1894-1917, odznaka pamiątkowa Wileńskiego Pułku Piechoty; Krzyż grecki z biało-czarnymi ramionami, na górnym ramieniu monogramy Mikołaja II i Aleksandra II, na środku medalion z Pogonią na czarnym tle ze złotymi gwiazdami, na krawędzi krzyża КЪ ВЫСОКОМУ - И СВЪТЛОМУ - ЗНАЙ ВЪР - НЫЙ ПУТЬ - ВИЛЕНЕЦЪ - ОДИНЪ ВЪ ПОЛЪ - И ТОТЪ ВОИНЪ, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, brak nakrętki; Werlich/Andolenko 118; tombak złocony, emalia, 40.8 x 41 mm, 23.52 g; ładna

Stan zachowania
II