stan zachowania
III
cena wywoławcza
~188 EUR
~517 EUR
~235 EUR

Skandynawia, naśladownictwo denara Aethelreda typu small cross; Aw: Popiersie w lewo, ...IVOIVT...; Rw: Krzyżyk, ...DOIVCIOII...; Malmer - nie notuje; srebro, 23.6 mm, 2.15 g; niedobity, patyna, ciekawy i rzadki

Stan zachowania
III