stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~470 EUR
~658 EUR
~588 EUR

monety litewskie, trojak 1598, Wilno; odmiana z herbem Łabędź (Andrzeja Zawiszy - podskarbiego litewskiego) i głową wołową przebitą hakami (mistrza menniczego Szymona Lidmana) na rewersie; Iger V.98.3.a (R5), Ivanauskas 5SV108-38 (RR), Kop. Z.III.W. 1256 (R6), Tyszkiewicz 20 mk; rzadki

Stan zachowania
III+