stan zachowania
I/I-
cena wywoławcza
~3 764 EUR
~4 705 EUR
~4 705 EUR

monety próbne, 10 złotych 1925, Warszawa; popiersie kobiety i mężczyzny w lewo (projektu Antoniego Madeyskiego), bez napisu PRÓBA; Parchimowicz P150b, Berezowski 10 zł; srebro 4.20 g; nakład tylko 50 sztuk, patyna, bardzo rzadkie, piękny stan zachowania

Stan zachowania
I/I-