Polska pod zaborami 1795-1918, medal wybity dla uczczenia pamięci Tadeusza Reytana oraz na sejm berliński dla członków Koła Polskiego, 1860, medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Belowa; Aw: Popiersie Reytana w prawo z głową zwróconą na wprost, na odcięciu ramienia sygnatura BELOW F., TYLKO PO MOIM TRUPIE Z TĄD WYIDZIECIE., u dołu JEDNOŚCIĄ SILNI.; Rw: W wieńcu dębowym CZŁONKOM / KOŁA POLSKIEGO / POSŁOM / NA SEJM BERLIŃSKI / DOBRZE ZASŁUŻONYM / SPRAWIE NARODOWEY / ZIOMKOWIE / 1860.; H-Cz. 4028 (ale w srebrze); brąz, 51.1 mm, 59.16 g; patyna, pięknie zachowany