Monety 429
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 19
Monety zastępcze 1
Antyk 48
Grecja 3
Republika Rzymska 19
Cesarstwo Rzymskie 8
Rzym Kolonialny 3
Bizancjum 2
Azja antyczna 2
Monety antyczne inne 11
Średniowiecze 39
Polska od XVI w. 215
Związane historycznie z Polską 3
Państwa obce 104
Medale 31
Odznaczenia i ordery 14
Literatura 13
Plakiety 2
Srebro lokacyjne 9
Varia 5
Monety Kolekcjonerskie (lustrzanki) 4
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 543: Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia. Monety | Antyk | Cesarstwo Rzymskie