Monety 460
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 36
Monety zastępcze 1
Antyk 36
Grecja 8
Cesarstwo Rzymskie 21
Rzym Kolonialny 2
Bizancjum 5
Średniowiecze 61
Polska od XVI w. 97
Związane historycznie z Polską 27
Państwa obce 202
Medale 13
Odznaczenia i ordery 8
Literatura 30
Plakiety 3
Varia 1
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 567: Literatura z biblioteki cenionego eksperta numizmatyki rosyjskiej, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia. Monety | Antyk | Cesarstwo Rzymskie