Monety 308
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 7
Monety zastępcze 4
Antyk 17
Cesarstwo Rzymskie 13
Bizancjum 2
Azja antyczna 1
Monety antyczne inne 1
Średniowiecze 27
Polska od XVI w. 158
Państwa obce 95
Banknoty 199
Medale 15
Odznaczenia i ordery 7
Papiery wartościowe 4
Literatura 7
Plakiety 4
Monety Kolekcjonerskie (lustrzanki) 1
Stan zachowania

E-aukcja 618: Literatura, papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale. Monety | Antyk | Monety antyczne inne