Monety 308
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 7
Monety zastępcze 4
Antyk 17
Średniowiecze 27
Polska od XVI w. 158
Zygmunt I Stary 1
Zygmunt II August 1
Zygmunt III Waza 7
Stanisław August Poniatowski 2
XIX wiek 8
1916 - 1945 13
Wolne Miasto Gdańsk 5
Kolekcjonerskie 121
Po 1945 roku 15
Próby CuNi i Ag 3
Obiegowe przed denominacją 3
Obiegowe po denominacji 100
Państwa obce 95
Banknoty 199
Medale 15
Odznaczenia i ordery 7
Papiery wartościowe 4
Literatura 7
Plakiety 4
Monety Kolekcjonerskie (lustrzanki) 1
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 618: Literatura, papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale. Monety | Polska od XVI w. | Kolekcjonerskie | Obiegowe przed denominacją