STAROŻYTNOŚĆ 24
ŚREDNIOWIECZE 231
POLSKA NOWOŻYTNA od XVI w. 349
MONETY WOJSKOWE 2
MONETY PAŃSTW ZWIĄZANYCH HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 40
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ZAKON KAWALERÓW MIECZOWYCH 2
RYGA - miasto 1
RYGA - ARCYBISKUPSTWO 2
RYGA POD PANOWANIEM SZWEDZKIM 1
Dorpat - biskupstwo 1
KURLANDIA 6
POMORZE 2
PRUSY KSIĄŻĘCE 9
ŚLĄSK 15
Księstwo legnicko-brzesko-wołowskie 4
Fryderyk II 1505-1547 1
Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki 1602- 1
Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian W 1
Jerzy Wilhelm 1672-1675 1
Księstwo ziębicko-oleśnickie 2
Księstwo oleśnickie, dynastia Württemberg-Weilting 1
Księstwo nyskie biskupów wrocławskich 2
Stany Ewangelickie 1
Księstwo cieszyńskie 1
Miasto Wrocław 1
Śląsk pod panowaniem habsburskim 3
TREWIR - ARCYBISKUPSTWO 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 18
BANKNOTY 81
PAPIERY WARTOŚCIOWE 14
MEDALE 44
PLAKIETY 3
ODZNACZENIA I ODZNAKI 17
MONETY ZAGRANICZNE 66
Stan zachowania
Tagi

67 aukcja WCN MONETY PAŃSTW ZWIĄZANYCH HISTORYCZNIE Z POLSKĄ | ŚLĄSK | Księstwo legnicko-brzesko-wołowskie