STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
KURLANDIA 3
POMORZE 3
PRUSY KSIĄŻĘCE 8
SAKSONIA 2
ŚLĄSK 19
Księstwo legnicko-brzesko-wołowskie 8
Księstwo ziębicko-oleśnickie 2
Księstwo oleśnickie 4
Sylwiusz Fryderyk 1664-1697 2
Karol Fryderyk Oleśnicki 1704-1744 1
Karol Krystian Erdmann 1744-1792 1
Księstwo nyskie biskupów wrocławskich 2
miasto Wrocław 1
Stany Ewangelickie 1
Śląsk pod panowaniem pruskim 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97
Stan zachowania

71 aukcja WCN PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ | ŚLĄSK | Księstwo oleśnickie | Sylwiusz Fryderyk 1664-1697