Monety 396
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 12
Polska 4
Rosja 1
Niemcy 1
Europa 3
Pozostałe kraje 3
Monety zastępcze 2
Antyk 27
Średniowiecze 69
Polska od XVI w. 120
Związane historycznie z Polską 5
Państwa obce 161
Medale 53
Odznaczenia i ordery 18
Literatura 21
Plakiety 2
Srebro lokacyjne 8
Varia 4
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 575: Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale, odznaczenia, sztabki srebrne. Monety | Monety złote